• Wpisów: 76
  • Średnio co: 34 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 23:00
  • Licznik odwiedzin: 7 807 / 2670 dni
 
monika19920
 
Samotna jak księżyc wśród gwiazd .......:
- ...od tamtego dnia zaczęła bać się szczęścia. Nie troszeczkę, nie odrobinkę. Panicznie bała się tego przenikającego do wnętrza uczucia.


-Czasami zastanawiam się co teraz robisz, gdzie jesteś, o czym myślisz. Czasami chciałabym żebyś także za mną tęsknił. Czasami... tak jakoś ostatnio dziwnie często.

- Kiedy pojawiłeś się na mojej drodze, zaczęłam się uśmiechać. Uwierzysz?... ;**...A teraz kiedy Cię nie ma, coraz częściej gubię gdzieś swoj uśmiech...

- Już nie umiem udawać, że nie tęknię. Tęsknię i to bardzo, ale nie tylko za Tobą, lecz za Twoim uśmiechem!

- Wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje!

- Znam prawdę, ale nie chcę przestać wierzyć. Dlaczego mój i Twój świat się zderzył ? Najgorsze, że na te pytania są odpowiedzi. Te dni się skończyły, a koniec jest końcem. Życie życiem. Jaka róża takie kolce...

- Ciężko czeka się na coś, co się może nigdy nie wydarzyć, ale jeszcze ciężej kiedy wiesz, że to jest wszystkim czego chcesz!!!

- ... gdzieś między jutrem, a wspomnieniem ...

- Nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuacje, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego. Kolejny raz w moim zyciu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boję.
- Nawet jeśli kiedyś zapomnę...To już nigdy nie będę taka sama jak kiedyś...

- Zamazuję teraz każdy wspólny dzień... jak można żyć skoro odszedł tego sens...

- Znałam Cię od dwóch lat, ale dopiero wtedy kiedy miałeś odejść zobaczyłam jak bardzo się dla mnie liczysz...i ze bez ciebie nie daje rady.!!

1150174_361980217263924_1657420032_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.